Cytat:
|
Tommy ale mi nie chodzi o spiny. 1 Flaga nie ma prawa wjechac. 2 Jesli jakims cudem wjedzie agencja ochrony w 10 minut powinna ja sciagnac(na podstawie juz wczesniej wskazanych mozliwosci regulaminowy i tu odrazu pozdrowienia nie maja nic wspolnego z meczem a np sektorowka juz zazwyczaj tak).
|
Ale to jakieś twoje postanowienia jako organizatora, czy jakiś dowcip?
2pkt chcesz zamieszek na meczu?
Reasumując:
Z początku roku byliśmy w dupie, zajebista akcja promocyjna, wsparcie.Mamy pokazać na meczu klasę potencjalnym inwestorom, a wy tu chcecie buczeć w stronę C, kminicie jakieś przedstawienia zrywania flagi, prokurowanie tym samym zamieszek

no nic tylko przyklasnąć, wszystkiemu winni będą wiadome Szarksi jeśli się spełnią twoje życzenia
