Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19724
Stary 08.02.2019, 14:38
Tommy ale mi nie chodzi o spiny. 1 Flaga nie ma prawa wjechac. 2 Jesli jakims cudem wjedzie agencja ochrony w 10 minut powinna ja sciagnac(na podstawie juz wczesniej wskazanych mozliwosci regulaminowy i tu odrazu pozdrowienia nie maja nic wspolnego z meczem a np sektorowka juz zazwyczaj tak).

Naprawede nie porownujmy tego do pozdrawiania mamy A prosba o koszulke - > no chyba wpisuje sie w temat spotkania.

Nie nie bede buczal. Rola Wislockiego jest wybrac firme ochroniarka a tej nie dopuscic przekazow, ktore narazaja klub na straty wizerunkowe. Tyle. Na braku wspomnianych flag nic nie tracimy jedynie mozemy zyskac. Na ich obecnosci wrecz odwrotnie. Kawalek szmaty...
Odpowiedz cytując