|
Nie wiem, tłumacz to tym co wieszają.Mi to rybka czy ktoś pozdrawia kogoś z więzienia, mamę, miłość wyznaje dziewczynie albo prosi Brożka o koszulkę.Wiem że jakieś spiny na trybunach nic dobrego nie dadzą, nie przechodzimy to po praz pierwszy.Powieszą flagi i co będziesz robił?buczał przez 90'?Na drugi dzień sobie przypomnisz co mówił Wisłocki o atmosferze, inwestorach i zwalisz wszystko na flagi...
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.02.2019 o godz. 14:16.
|