TommyTSW napisał(a):

No to powinni zmienić tą ligę, nie może być tak że w całej ekstraklasie ,,jest jak jest,, a na Wiśle osobny rygor.Są jakieś regulaminy, zasady, hasła których nie można propagować i delegaci którzy tego pilnują
Żyjemy podobno w wolnym demokratycznym kraju i każdy ma równe prawa/zasady.
|
Patrzcie, kurna: zwolennicy gangusów powołują się na prawo i demokrację!
(nie do ciebie osobiście, kolego)