Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19718
Stary 08.02.2019, 07:55
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
No to powinni zmienić tą ligę, nie może być tak że w całej ekstraklasie ,,jest jak jest,, a na Wiśle osobny rygor.Są jakieś regulaminy, zasady, hasła których nie można propagować i delegaci którzy tego pilnują
Żyjemy podobno w wolnym demokratycznym kraju i każdy ma równe prawa/zasady.
Patrzcie, kurna: zwolennicy gangusów powołują się na prawo i demokrację!

(nie do ciebie osobiście, kolego)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując