TommyTSW napisał(a):

burki
nie wiem czy pamiętasz sytuacje co się działo za czasów PO, jakbyś zobaczył ojców z dziećmi z rozjebanymi głowami po tym jak oddział interwencyjny wpadał do Wiślackiego ogródka żeby wyciągnąć typa w koszulce ACAB to byś przestał pieprzyć takie głupoty, ale myślę że jesteś zwykłym prowokatorem.
|
w sumie jakby to napisać, straszne pier...e, nie chcę bronić żadnej gównianej partii politycznej i tego syfu, ale sądy 24/h i to skandaliczne prawo wprowadził pis z ziobro na czele. Zachowanie policji to inna sprawa, w każdej grupie społecznej są prymitywy, tej kibicowskiej też ale nie ma co płakać że ktoś dostał po łbie będąc w złym miejscu.