Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19711
Stary 07.02.2019, 22:41
master17 napisał(a):Wyświetl post
Proszę nie traktować tego posta jako czyjąś obronę, czy atak na kogoś innego. Jakie flagi nie powinny wisieć według was, ale tak konkretnie: WSH, PDW i Miśkowa, czy jeszcze inne poza tymi 3 ?
Odnośnie tego jak będzie wyglądał mecz ze Śląskiem, czy inne najbliższe, to nie spodziewałbym się jakiś ekscesów. O co może teraz walczyć część WSH ? Obecnie nie mają też siły przebicia na skuteczną akcję i im też zależy teraz na spokoju, gdzie czują oddech służb na karku i nawet macie przykład gdzie część graffiti o wiadomej grupie znikło bez żadnego sprzeciwu. Mówicie o SKWK dlaczego siedzi cicho itp, a co mają robić ? Ich nie ma i już nie będzie.
Nie ma i już nie będzie czyli to stowarzyszenie ogłosi niedługo likwidację?
W sumie wolałbym aby próbowali się "wyczyścić" ale w tym przypadku wypadałoby oddać kasę która wynieśli w reklamówkach
Odpowiedz cytując