Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19710
Stary 07.02.2019, 22:33
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
burki

nie wiem czy pamiętasz sytuacje co się działo za czasów PO, jakbyś zobaczył ojców z dziećmi z rozjebanymi głowami po tym jak oddział interwencyjny wpadał do Wiślackiego ogródka żeby wyciągnąć typa w koszulce ACAB to byś przestał pieprzyć takie głupoty, ale myślę że jesteś zwykłym prowokatorem.
Nie ma wojny bez ofiar( to tylko slogan).Mowie o szmacie na plocie a nie w srodku trybuny adwokacie diabla
Ostatnio edytowane przez burki : 07.02.2019 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując