TommyTSW napisał(a):

burki
nie wiem czy pamiętasz sytuacje co się działo za czasów PO, jakbyś zobaczył ojców z dziećmi z rozjebanymi głowami po tym jak oddział interwencyjny wpadał do Wiślackiego ogródka żeby wyciągnąć typa w koszulce ACAB to byś przestał pieprzyć takie głupoty, ale myślę że jesteś zwykłym prowokatorem.
|
Nie ma wojny bez ofiar( to tylko slogan).Mowie o szmacie na plocie a nie w srodku trybuny adwokacie diabla