|
burki
nie wiem czy pamiętasz sytuacje co się działo za czasów PO, jakbyś zobaczył ojców z dziećmi z rozjebanymi głowami po tym jak oddział interwencyjny wpadał do Wiślackiego ogródka żeby wyciągnąć typa w koszulce ACAB to byś przestał pieprzyć takie głupoty, ale myślę że jesteś zwykłym prowokatorem.
[QUOTE]Ale już tak na spokojnie - przyzwolenie na PDW dla śmiecia ( sorry każdy kto siedzi za mordobicia, handel itd ) jest normalne?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 23:04.
|