Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19708
Stary 07.02.2019, 22:25
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
w LM całkiem niedawno na meczu Ajaxu z AEK latały jakieś koktaile czy bomby i nikt tego nie robił afery, nie wiem czy nawet karę dostali a tutaj płacz o bluzgi, race i pdw oczywiście wszyscy wszędzie są grzeczni bo media nie roztrząsają takich tematów, w przeciwieństwie do Polski gdzie media ryją berety bzdetami o racach i bluzgach.Oczywiście mało już kogo obchodzą problemy społeczne, kibice w Polsce temat zastępczy nr 1, do tego zamachy, gwałty i katastrofy, rycie beretu od samej kołyski
Ale już tak na spokojnie - przyzwolenie na PDW dla śmiecia ( sorry każdy kto siedzi za mordobicia, handel itd jest śmieciem ) jest normalne? Ok, komuś zgwałcili siostrę, córkę, żonę - wyrwał chwasta - szacunek ale kuwa napierdalanie się z powodu walk o teren handlu? To jest powód do szacunku? Przecież to jest zbieranina tych którzy ten klub zerżnęli jak tanią ....ę i przygłupów którzy ich "wyznawali".....

Nikt tu nie płacze o race ani bluzgi. Nie wydaje mi się, żeby komukolwiek na tym forum przeszkadzały race a bluzgi przeszkadzają może 20%.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.02.2019 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując