Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19707
Stary 07.02.2019, 22:06
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Szacun w 90% za ostatnią stronę. Fajne wnioski i mimo roznicy zdan dyskusja z prawdziwą argumentacja obu stron. Dobrze sie to czyta. Zmiany, zmiany, zmiany.
Przylaczam sie do Szacunku,za konstruktywnosc wszystkich dzisiejszych wypowiedzi.

Ciesza prace nad prawnym kagancem dla stadionowej bandyterki w Polsce.

Mam nadzieje,ze klub zatrudni w tej rundzie profesjonalna ochrone,najlepiej z innych stron Polski,bo wiemy,ze lokalni ochroniarze nie dadza rady lokalnym gangsterom z przyczyn oczywistych.Chyba ze bylyby to sluzby specjalne.Domniemam,ze miejscowa Policja nie bedzie strajkowac w razie potrzeby.

No i nasza werbalna reakcja w razie prowokacji bedzie nie zastapiona.Mysle, ze gdyby wywieszano / zrywano/wyrywano szmate wsh lub pdw,to stadion po raz pierwszy nie ryknie <zostaw kibica> a raczej zasluzone<w....j>>
Ostatnio edytowane przez burki : 07.02.2019 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując