w LM całkiem niedawno na meczu Ajaxu z AEK latały jakieś koktaile czy bomby i nikt tego nie robił afery, nie wiem czy nawet karę dostali a tutaj płacz o bluzgi, race i pdw

oczywiście wszyscy wszędzie są grzeczni bo media nie roztrząsają takich tematów, w przeciwieństwie do Polski gdzie media ryją berety bzdetami o racach i bluzgach.Oczywiście mało już kogo obchodzą problemy społeczne, kibice w Polsce temat zastępczy nr 1, do tego zamachy, gwałty i katastrofy, rycie beretu od samej kołyski
