master17 napisał(a):

|
Nie popadajmy też w skrajność, że w Polsce na stadionach się morduje. Co takiego dzieje się u nas, co nie dzieje się w wyżej wspomnianych Niemczech ? Owszem pewni ludzi nigdy nie powinni mieć wstępu do klubowych gabinetów.
|
Ja bym wręcz powiedział, że na zachodzie teraz są częściej zadymy i zamieszki na stadionach niż w Polsce.