Tommy, to były do niedawna życzenia fantastów i trolli, ale teraz chyba ktoś się wziął na poważnie. Najęcie prawników i tłumaczy do rozkminienia, jak sprawa wyglądała za Thatcher to raczej poważna sprawa.
sanderuss - no to tutaj się mogę zgodzić, w sensie, że sytuacja Wisły będzie świetnym momentem, żeby wprowadzić Modern Football. Z drugiej strony chyba dobrze, że zajmuje się tym ta osoba a nie inna, bo jest szansa na to, żeby dziecka z kąpielą nie wylać.
No i wreszcie, jak widać po naszej historii nie tylko presja na instalację Modern Fotball może być wrogiem kibicowskich klimatów. Największym wrogiem okazały się... zbyt "kibicowskie" klimaty

No ale tak to jest, jak się środowisko staje swoją własną karykaturą. Nie wyobrażam sobie, żeby ludzie, którzy udzielali się w latach 90tych w Devilsach, okradali własny klub.