Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
Od: 04.2014
Offline
#
19690
07.02.2019, 19:24
regan
napisał(a):
Ale po pierwsze na oczach kamer nie ma żadnej wymiany towaru, a poza tym wszystkim ludziom nie założysz podsłuchu by podsłuchiwać ich czy czasem nie negocjują warunków handlu dragami
Takie rzeczy nie dzieją się na stadionach, za duże ryzyko kolego
Zgoda. Przecież pisałem że nie być tego na stadionie. A co potem się dzieje na mieście... no świata nie naprawisz... Przecie w loży też mogą na meczu jacyś panowie obgadać deal typu Amber Gold...
stary dziad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stary dziad
Znajdź inne posty napisane przez stary dziad