stary dziad napisał(a):

|
Kolego, nie traktuj życia zerojedynkowo. Ani nie wpadaj w tzw. Imposybilizm. Czyli jeśli będzie wola oraz plan działania to takie zjawisko uda się ograniczyć. O 10%,o 30%" a może o 70,%
|
Ale po pierwsze na oczach kamer nie ma żadnej wymiany towaru, a poza tym wszystkim ludziom nie założysz podsłuchu by podsłuchiwać ich czy czasem nie negocjują warunków handlu dragami
Takie rzeczy nie dzieją się na stadionach, za duże ryzyko kolego
