Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19689
Stary 07.02.2019, 19:14
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Kolego, nie traktuj życia zerojedynkowo. Ani nie wpadaj w tzw. Imposybilizm. Czyli jeśli będzie wola oraz plan działania to takie zjawisko uda się ograniczyć. O 10%,o 30%" a może o 70,%
Ale po pierwsze na oczach kamer nie ma żadnej wymiany towaru, a poza tym wszystkim ludziom nie założysz podsłuchu by podsłuchiwać ich czy czasem nie negocjują warunków handlu dragami

Takie rzeczy nie dzieją się na stadionach, za duże ryzyko kolego
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując