Tantal napisał(a):

|
Chce zachować ultrasów, jednocześnie nakładając bardzo ostre sankcje na bandyterkę. I absolutna zgoda regan, że sprawa jest bardzo trudna i trzeba działać chirurgicznie, żeby nie wylać dziecka z kąpielą. Tylko, że do tej pory nie robiono właściwie nic. Teraz jest duża szansa - medialna nagonka, poparcie znacznej części trybun i fachowcy, którzy chcą się do tego profesjonalnie zabrać, według wpisu Królewskiego w skali całej Polski. Jak nie z nimi i nie teraz, to kiedy?
|
Nie. To po prostu podmiana kibicow. Gentryfikacja. Pilka nozna musia na siebie zarabiac jak to widac na zachodzie a Wisle potraktowano jako eksperyment na zywym organizmie - najpierw pozwolono na to bysmy po rzadami kiboli spadli na dno, zeby nas za uszy wyciagnac i sprawdzic czy mozna bezproblemowo zmienic typ kibica przychodzacego na stadion (oraz sprawdzic zasobnosc jego portfela). Nie udalo sie na Legii pomimo seryjnych mistrzostw, LM, pieknej oprawie medialnej - to sprobowano na Wisle tylko od innej strony.
I teraz nasza rola: Czy jestesmy w stanieisc na ustepswa zeby docelowo isc w kierunku niemieckim? Czy staniemy okoniem i nas spacyfikuja po angielsku, co przy represyjnosci polskiego prawa jest bardzo mozliwe. Powrotu do lat 90 nie ma, ale mozemy wybrac droge jaka bedziemy podazac (przynajmniej mam taka nadzieje)