Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19685
Stary 07.02.2019, 18:59
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Chce zachować ultrasów, jednocześnie nakładając bardzo ostre sankcje na bandyterkę. I absolutna zgoda regan, że sprawa jest bardzo trudna i trzeba działać chirurgicznie, żeby nie wylać dziecka z kąpielą. Tylko, że do tej pory nie robiono właściwie nic. Teraz jest duża szansa - medialna nagonka, poparcie znacznej części trybun i fachowcy, którzy chcą się do tego profesjonalnie zabrać, według wpisu Królewskiego w skali całej Polski. Jak nie z nimi i nie teraz, to kiedy?
Nie. To po prostu podmiana kibicow. Gentryfikacja. Pilka nozna musia na siebie zarabiac jak to widac na zachodzie a Wisle potraktowano jako eksperyment na zywym organizmie - najpierw pozwolono na to bysmy po rzadami kiboli spadli na dno, zeby nas za uszy wyciagnac i sprawdzic czy mozna bezproblemowo zmienic typ kibica przychodzacego na stadion (oraz sprawdzic zasobnosc jego portfela). Nie udalo sie na Legii pomimo seryjnych mistrzostw, LM, pieknej oprawie medialnej - to sprobowano na Wisle tylko od innej strony.
I teraz nasza rola: Czy jestesmy w stanieisc na ustepswa zeby docelowo isc w kierunku niemieckim? Czy staniemy okoniem i nas spacyfikuja po angielsku, co przy represyjnosci polskiego prawa jest bardzo mozliwe. Powrotu do lat 90 nie ma, ale mozemy wybrac droge jaka bedziemy podazac (przynajmniej mam taka nadzieje)
Odpowiedz cytując