|
No więc według mnie nasz Król jest na drodze do umiejętnego rozdzielenia ziarna od plew
Chce zachować ultrasów, jednocześnie nakładając bardzo ostre sankcje na bandyterkę. I absolutna zgoda regan, że sprawa jest bardzo trudna i trzeba działać chirurgicznie, żeby nie wylać dziecka z kąpielą. Tylko, że do tej pory nie robiono właściwie nic. Teraz jest duża szansa - medialna nagonka, poparcie znacznej części trybun i fachowcy, którzy chcą się do tego profesjonalnie zabrać, według wpisu Królewskiego w skali całej Polski. Jak nie z nimi i nie teraz, to kiedy?
|