|
regan sorry Cię, ale z jakiej paki wyeliminowanie czołówki WSH Z EPATOWANIA SWOJĄ OBECNOŚCIĄ NA STADIONIE miałoby zniszczyć ruch kibicowski na Wiśle? No błagam.
Ja już pomijam, że nawet ich fizyczna eliminacja nie zabiła by Wisły w rozumieniu kibicowskim. Z samych osób, które wywalono z trybuny C w ramach wymuszania posłuszeństwa, to przypuszczam dałoby się niezłą ekipę stworzyć. Ale naprawdę nie o to chodzi.
My się naprawdę nie domagamy inkwizycji za niewinność. Domagamy się tego, żeby taki np. wspomniany przez Ciebie "naczelnik" wiedział, że jak będzie chciał publicznie na stadionie "pozdrowić kolegę" albo dosunąć brata po szalu bo tamten do puszki nie wrzuca, to
po pierwsze dostanie pałą,
po drugie zabuli,
a po trzecie na stadion do końca życia nie wejdzie.
I stawiam dolary przeciwko orzechom, że "na koniec dnia" nawet tak naładowany testosteronem osobnik zacząłby się zastanawiać. A pod flagą jakiego miśka, rekina czy innego ssaka załatwia swój narkokbiznes na ulicy to naprawdę nikogo więcej interesować nie będzie - o ile jeszcze będzie też trzymał łapska daleko od struktur klubu.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 07.02.2019 o godz. 18:27.
|