Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19669
Stary 07.02.2019, 17:43
dokładnie tak jak napisali heoij i tomytom:


trzeba tylko wprowadzić regulamin stadionowy, według którego wznoszenie haseł bądź epatowanie symbolami grup przestępczych oznacza:


- NATYCHMIASTOWE usunięcie ze stadionu
- w razie stawiania oporu przy usuwaniu ze stadionu kary łącznie z bezwzględnym więzieniem
- bardzo wysoką INDYWIDUALNĄ karę finansową
- dożywotni zakaz stadionowy


jednym słowem: WYPIER.DALAĆ. Naprawdę jako kibicowi normalsi nie oczekujemy dużo: zaprzestania publicznego wsparcia gangusowskich organizacji, które niszczyły nasz klub pod płaszczykiem miłości do niego. Jak ktoś z tym się nie potrafi wstrzymać, to widać bozia rozumem nie obdarzyła.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 07.02.2019 o godz. 17:46.
Odpowiedz cytując