|
dokładnie tak jak napisali heoij i tomytom:
trzeba tylko wprowadzić regulamin stadionowy, według którego wznoszenie haseł bądź epatowanie symbolami grup przestępczych oznacza:
- NATYCHMIASTOWE usunięcie ze stadionu
- w razie stawiania oporu przy usuwaniu ze stadionu kary łącznie z bezwzględnym więzieniem
- bardzo wysoką INDYWIDUALNĄ karę finansową
- dożywotni zakaz stadionowy
jednym słowem: WYPIER.DALAĆ. Naprawdę jako kibicowi normalsi nie oczekujemy dużo: zaprzestania publicznego wsparcia gangusowskich organizacji, które niszczyły nasz klub pod płaszczykiem miłości do niego. Jak ktoś z tym się nie potrafi wstrzymać, to widać bozia rozumem nie obdarzyła.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 07.02.2019 o godz. 17:46.
|