TommyTSW napisał(a):

|
to znaczy co mają zrobić i jakim prawem?jest coś takiego jak regulamin stadionowy, który obowiązuję całą ekstraklasę.musieliby w całej lidze zakazać wieszania pdw i flagi bojówkarzy.
|
Klub nie może dopisać paru punktów regulaminu swojego stadionu i go zmienić?
Nie sądzę żeby stanowiło to jakiś problem, Ekstraklasa czy PZPN na pewno wyraziłby na to zgodę.