Tantal napisał(a):

Nie chodzi o zabezpieczenie tylko natychmiastowe usunięcie z trybuny kogokolwiek, kto wywieszałby symbole i zapodawał do dopingu hasła gangusów.
Nie powinna tego robić policja. Ale w sumie, jak się człowiek zastanowi - to kto inny miałby?
|
to znaczy co mają zrobić i jakim prawem?jest coś takiego jak regulamin stadionowy, który obowiązuję całą ekstraklasę.musieliby w całej lidze zakazać wieszania pdw i flagi bojówkarzy.
wejście jakiejś, policji ochrony to tylko może tam sprokurować jakieś zamieszki, zresztą jak było za rządów DT