Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19661
Stary 07.02.2019, 17:02
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi o zabezpieczenie tylko natychmiastowe usunięcie z trybuny kogokolwiek, kto wywieszałby symbole i zapodawał do dopingu hasła gangusów.


Nie powinna tego robić policja. Ale w sumie, jak się człowiek zastanowi - to kto inny miałby?
to znaczy co mają zrobić i jakim prawem?jest coś takiego jak regulamin stadionowy, który obowiązuję całą ekstraklasę.musieliby w całej lidze zakazać wieszania pdw i flagi bojówkarzy.
wejście jakiejś, policji ochrony to tylko może tam sprokurować jakieś zamieszki, zresztą jak było za rządów DT
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 17:08.
Odpowiedz cytując