Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
19657
07.02.2019, 15:51
Nie chodzi o zabezpieczenie tylko natychmiastowe usunięcie z trybuny kogokolwiek, kto wywieszałby symbole i zapodawał do dopingu hasła gangusów.
Nie powinna tego robić policja. Ale w sumie, jak się człowiek zastanowi - to kto inny miałby?
Tantal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tantal
Znajdź inne posty napisane przez Tantal