Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rmar
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
19656
07.02.2019, 15:46
@ piotek
A co Ci da takie zabezpieczenie? Ono byłoby uzasadnione (względy czysto prawne pomijam) tylko wtedy, gdy istniałaby groźba burd na stadionie. A takiej mimo wszystko jednak nie ma.
rmar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rmar
Znajdź inne posty napisane przez rmar