crux.a napisał(a):

|
Mam nieco inne zdanie na temat mediów. Gdyby - odpukać - na najbliższym meczu domowym doszło do jakiejś demonstracji siły szarksów, to media zinterpretują to - ZGODNIE Z PRAWDĄ - jako uderzenie w Błaszczykowskiego, Jażdżyńskiego, Królewskiego, Wisłockiego, w Wisłę po prostu. I media staną po stronie Wisły, tej prawdziwej, odbudowywanej.
|
Nie. Zinterpretuja to ze kibole (wszyscy do jednego wora!) znow robia bydlo. I ze nie warto inwestowac bo to bydlo wszystko zniszczy. I ze zamykanie stadionow i inne formy odpowiedzialnosci zbiorowej sa uzasadnione.