|
Mam nieco inne zdanie na temat mediów. Gdyby - odpukać - na najbliższym meczu domowym doszło do jakiejś demonstracji siły szarksów, to media zinterpretują to - ZGODNIE Z PRAWDĄ - jako uderzenie w Błaszczykowskiego, Jażdżyńskiego, Królewskiego, Wisłockiego, w Wisłę po prostu. I media staną po stronie Wisły, tej prawdziwej, odbudowywanej.
|