Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
19645
07.02.2019, 15:15
rmar
napisał(a):
@ petred
To zapytam inaczej: gdyby flaga WSH została wywieszona, to:
1. Należy ją zostawić do końca meczu?
2. Należy zostawić w spokoju tych, którzy ją wywiesili?
jezeli nie bedzie zakazu wydanego przez organizatora to :
1 tak
2 tak
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred