|
@ szprotson
Kolejny, który myśli, że wywieszenie flagi czy transparentu to rzecz kompletnie nic nieznacząca...
Na swoim podwórku możesz sobie wywieszać, co Ci się żywnie podoba. Konsekwencje tego zbierzesz co najwyżej tylko Ty. Ale tak się jakoś składało, że w ostatnich miesiącach i latach za flagami WSH i innymi tego typu szmatami szły konkretne działania "kumatych". Takimi działaniami dawali do zrozumienia, że oni tu rządzą, zarząd mają w dupach, a oni robią interesy i to właśnie im się należy podporządkować. Co więcej, nie było to bezpodstawne.
Ergo - w interesie nas wszystkich jest, by nic takiego już nigdy na płocie stadionowym nie zawisło.
|