no ale co flaga robi ?
czy WSH (w nazwie WSH) mają przybite ze sa grupa przestepcza czy moze po prostu czesc osob ktore nie ukrywały przynależności do WSH ma coś tam przybite ?
troche nie kumam tego odcięcia się od bandytów flagą

wystarczy wtedy ze pewien pan z policji ktory co mecz kręci tylko trybuny i robi bardzo dobre jakościowo zdjęcia wrzuci pare zdjęc i udowodni ze szarakany dalej stoją, mimo iż nie będzie flag to co wtedy !?