Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19642
Stary 07.02.2019, 15:00
no ale co flaga robi ?

czy WSH (w nazwie WSH) mają przybite ze sa grupa przestepcza czy moze po prostu czesc osob ktore nie ukrywały przynależności do WSH ma coś tam przybite ?
troche nie kumam tego odcięcia się od bandytów flagą wystarczy wtedy ze pewien pan z policji ktory co mecz kręci tylko trybuny i robi bardzo dobre jakościowo zdjęcia wrzuci pare zdjęc i udowodni ze szarakany dalej stoją, mimo iż nie będzie flag to co wtedy !?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując