Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Putin2000
Member
Od: 02.2008
Offline
#
19641
07.02.2019, 14:57
Zawsze można okazać swoją dezaprobatę. Chociażby gwizdami. Będzie to sygnał, że zdecydowana większość nie chce tego typu zachowań na stadionie.
Putin2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Putin2000
Znajdź inne posty napisane przez Putin2000