Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rmar
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
19640
07.02.2019, 14:55
@ petred
To zapytam inaczej: gdyby flaga WSH została wywieszona, to:
1. Należy ją zostawić do końca meczu?
2. Należy zostawić w spokoju tych, którzy ją wywiesili?
rmar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rmar
Znajdź inne posty napisane przez rmar