Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19639
Stary 07.02.2019, 14:47
rmar napisał(a):Wyświetl post
@ petred


OK, to wjadą flagi WSH, pójdą PDW etc. i... co dalej? Będziemy udawać, że nic się nie stało, a krytykantom nakażemy się bujać? Masz jakiś pomysł na wydziabanie się z gówna, jakim klub zostanie wówczas obrzucony?
Żeby mieć pewność, że nic nie zostanie wywieszone to trzeba by zagrać ten mecz bez kibiców. To jest jedne z wyjść bo kolejne to nie zagrać tego meczu. Co dalej? Co ma być. Życie się potoczy dalej -pojawią się artykuły np ,,Rekiny nie odpuszczają,, ,,Kibole wciąż obecni na trybunach R22'' to wszystki zginie śmiercią naturalną. Problem pojawiłby się gdyby za jakimis pozdrowieniami itd poszed caly stadion. A tak nie bedzie.
Odpowiedz cytując