Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rmar
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
19638
07.02.2019, 14:25
@ petred
OK, to wjadą flagi WSH, pójdą PDW etc. i... co dalej? Będziemy udawać, że nic się nie stało, a krytykantom nakażemy się bujać? Masz jakiś pomysł na wydziabanie się z gówna, jakim klub zostanie wówczas obrzucony?
rmar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rmar
Znajdź inne posty napisane przez rmar