MB1906 napisał(a):

Poszla na wojne z mediami, straszac pozwami puszczaniem w skarpetkach.
Tym bardziej smieszne... jak juz teraz kilka rzeczy wiemy.
|
no tak - racja. Chociaz akurat przy calym syfie z ktorego zaslynela Sarapata jak chociazby bycie marionetka mafii wysysajacej z klubu krew do ostatniej kropli pucujac sie na milosc do klubuto przywolywanie tego co robilo z mediami jest srednio istotne.