|
Jesli masz racje, to flagi to istotny ale czubek gory lodowej. Co zostaje wniesione mozna byc w stanie z grubsza skontrolowac. Ale kto tam wejdzie i w jakim celu juz nie. Jesli chodzi o "fizyczne" zalatwianie spraw i jest to grozba powazna to jest tylko jedna opcja a panstwo ma na nia monopol.
|