MB1906 napisał(a):

Nie WAS. Zrozum, ze NAS, kibicow, KLUB otacza... swiat zewnetrzny, ktory kreuja m.in media taki mamy skonstruowany swiat(nie wchodzmy w to, czy to dobrze czy zle).
Media pojda najprostsza droga po sensacje WSH na trybunach = Wisla rzadza Szarakany.
A my nie mamy sie JAK postawic bo nie mamy ani srodkow ani narzedzi. Nie idziesz na wojne z kapiszonami. Zrobila to Sarapata....
Pytanie po co nam WSH na trybunach skoro jak napisal Rience maja wszystko(klub, innych kibicow) w dupie?
Edit: Nie Rience tylko Regan
|
Co zrobilas Sarapata ? buahahahahahaha