|
Panowie krótko - Wisła zaczyna wychodzić na prostą i w związku z tym NIE WOLNO dopuszczać do JAKICHKOLWIEK zdarzeń stanowiących zaprzeczenie działań podjętych przez Królewskiego, Wisłockiego i resztę. Tym samym NIE MA tu miejsca na flagi WSH, PDW oraz wszelkie inne oznaki tego, że JAKIEKOLWIEK pozostałości po Sharksach śmią rządzić choćby na skrawku trybun przy R22.
|