Wyświetl pojedynczy post
rmar
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19630
Stary 07.02.2019, 14:07
Panowie krótko - Wisła zaczyna wychodzić na prostą i w związku z tym NIE WOLNO dopuszczać do JAKICHKOLWIEK zdarzeń stanowiących zaprzeczenie działań podjętych przez Królewskiego, Wisłockiego i resztę. Tym samym NIE MA tu miejsca na flagi WSH, PDW oraz wszelkie inne oznaki tego, że JAKIEKOLWIEK pozostałości po Sharksach śmią rządzić choćby na skrawku trybun przy R22.
Odpowiedz cytując