Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
Od: 07.2011
Offline
#
19628
07.02.2019, 13:54
Kamson
napisał(a):
Wy naprawdę myślicie, że w mediach pójdzie info o tym jakie flagi zawisły na R22?
Pewnie, że tak i trzeba być wyjątkowo naiwnym, żeby myśleć, że na to nie będzie nikt zwracał uwagi
piotrex007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrex007
Znajdź inne posty napisane przez piotrex007