Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19625
Stary 07.02.2019, 13:42
A jeśli na trybunach pojawi się al-kaida to znaczy, że Wisłą rządzi organizacja terrorystyczna?

Przebywanie na trybunach nie jest jednoznaczne z RZADZENIEM tymże klubem. Wy naprawdę myślicie, że w mediach pójdzie info o tym jakie flagi zawisły na R22?

Mecz ze Śląskiem pod względem atmosfery na młynie nie będzie się niczym szczególnym wyróżniał. A akurat doping w poprzedniej rundzie był bardzo chwalony.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując