A jeśli na trybunach pojawi się al-kaida to znaczy, że Wisłą rządzi organizacja terrorystyczna?
Przebywanie na trybunach nie jest jednoznaczne z RZADZENIEM tymże klubem. Wy naprawdę myślicie, że w mediach pójdzie info o tym jakie flagi zawisły na R22?
Mecz ze Śląskiem pod względem atmosfery na młynie nie będzie się niczym szczególnym wyróżniał. A akurat doping w poprzedniej rundzie był bardzo chwalony.