|
@Kamson, a ja mam wrażenie, że nie rozumiesz pewnej zależności: flagi Wisła Sharks + Misiek trzymaj się bracie= proszenie się o kłopoty na trybunach i w mediach?
Czy takich problemów potrzebuje teraz Wisła, która ledwo nie upadała? Znów mamy się tłumaczyć za Miśka i jego grupę?
Co do wpływu na zarządzanie Wisłą przez WSH to chciałbym mieć taką nadzieję, że tak będzie, chociaż na razie za wcześnie na triumfowanie...
Ostatnio edytowane przez heoij : 07.02.2019 o godz. 13:50.
|