Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19624
Stary 07.02.2019, 13:41
@Kamson, a ja mam wrażenie, że nie rozumiesz pewnej zależności: flagi Wisła Sharks + Misiek trzymaj się bracie= proszenie się o kłopoty na trybunach i w mediach?

Czy takich problemów potrzebuje teraz Wisła, która ledwo nie upadała? Znów mamy się tłumaczyć za Miśka i jego grupę?

Co do wpływu na zarządzanie Wisłą przez WSH to chciałbym mieć taką nadzieję, że tak będzie, chociaż na razie za wcześnie na triumfowanie...
Ostatnio edytowane przez heoij : 07.02.2019 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując