Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19623
Stary 07.02.2019, 13:36
Nie WAS. Zrozum, ze NAS, kibicow, KLUB otacza... swiat zewnetrzny, ktory kreuja m.in media taki mamy skonstruowany swiat(nie wchodzmy w to, czy to dobrze czy zle).

Media pojda najprostsza droga po sensacje WSH na trybunach = Wisla rzadza Szarakany.

A my nie mamy sie JAK postawic bo nie mamy ani srodkow ani narzedzi. Nie idziesz na wojne z kapiszonami. Zrobila to Sarapata....

Pytanie po co nam WSH na trybunach skoro jak napisal Rience maja wszystko(klub, innych kibicow) w dupie?

Edit: Nie Rience tylko Regan
Odpowiedz cytując