Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19622
Stary 07.02.2019, 13:30
Mam wrażenie, że dla niektórych z was rządzenie klubem = przebywanie na trybunach

WSH nie ma już w strukturach SA, nie mają nic do powiedzenia ws. zarządzania Wisłą i na tym powinien być zakończony temat. Jeśli ktoś mysli że WSH nie będzie na trybunach... No równie dobrze możecie wierzyć, że w lipcu naje*ie śniegu po kolana.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując