Mam wrażenie, że dla niektórych z was rządzenie klubem = przebywanie na trybunach
WSH nie ma już w strukturach SA, nie mają nic do powiedzenia ws. zarządzania Wisłą i na tym powinien być zakończony temat. Jeśli ktoś mysli że WSH nie będzie na trybunach... No równie dobrze możecie wierzyć, że w lipcu naje*ie śniegu po kolana.