Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19618
Stary 07.02.2019, 13:03
Regan, nie to nie jest akcja dla kibica od tego bedziemy miec agencje ochrony. Te flagi nie maja prawa wjechac na stadion.

Co do "drugiej" sprawy, wiesz co to jest glosowanie nogami?

Zrozum, nikogo nie wrzucam do jednego wora czy bedzie na C czy na D czy na E czy na lozy prezydenckiej.
Chcesz kibicowac, klac w emocjach, zrobic oprawe, drzec ryja caly mecz, OK. Chwala Ci za to.

Ale po tym wszystkim pozwolenie jak piszesz tej garstce aby psula wizerunek klubu bylo by glupota.
Media sie nie zlituja, jeszcze sie mecz nie skonczy a juz bedzie Wisla dalej nic sie nie nauczyla. Bylo by to tym bardziej bolesne, ze tak jak piszesz Szarakany maja wszystko w dupie a i mlyn sie przez to skurczyl.

Wszystcy jestesmi bracmi po szalu i Ultas i piknik ale nie gangsterka na wolnosci i w wiezieniu.
Odpowiedz cytując