Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19609
Stary 07.02.2019, 12:03
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Teoretyczne pytanie.

Jeśli nie mają oni problemów siedzieć pod flagami wychwalającymi Szarksów i Miśka, to czemu mamy ich nie wrzucać do jednego wora?
A jeśli - teoretycznie - taki transparent zawiśnie na "twoim" sektorze, to jaka będzie twoja reakcja? Obrazisz się i wyjdziesz że stadionu?

Ludzie chodzą na C po to żeby tworzyć atmosferę, brać aktywny udział w dopingu przez cały mecz. Potrafisz to zrozumieć?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując