Gercu napisał(a):

Teoretyczne pytanie.
Jeśli nie mają oni problemów siedzieć pod flagami wychwalającymi Szarksów i Miśka, to czemu mamy ich nie wrzucać do jednego wora?
|
A jeśli - teoretycznie - taki transparent zawiśnie na "twoim" sektorze, to jaka będzie twoja reakcja?

Obrazisz się i wyjdziesz że stadionu?
Ludzie chodzą na C po to żeby tworzyć atmosferę, brać aktywny udział w dopingu przez cały mecz. Potrafisz to zrozumieć?