regan napisał(a):

Ale czy ty czlowieku nie widzisz ze grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względow i chodzi na inne trybuny teraz?
Przypisywanie ludzi do sektorów względem ich stosunku do WSH to czystej wody debilizm. Wiec skończ ta idiotyczna propagande która ma wywrzec wrażenie że ludzie z młyna maja w dupie Wisle bo tam karnetu nie kupili lub solidaryzuja sie z WSH. Nie kupili prawdopodobnie w wiekszosci bo albo kupili na inny sektor albo na Wisle nie chodzą już z wiadomych względów od dawna.
|
To po co piszesz te głupoty w poprzednim poście, że nie mają możliwości finansowych
Zdecyduj się w końcu, czy poszli na inne trybuny, zrezygnowali i już nie przyjdą w ogóle na stadion czy nie mają pieniędzy, bo już się pogubiłem w tych twoich wywodach dlaczego jest tak słabo.
/// Faktycznie, pomyliłem @regana z @Rience, ale może dlatego, że piszecie bardzo podobnie. Za szybko odpisałem, a nie popatrzyłem
