regan napisał(a):

Ale czy ty czlowieku nie widzisz ze grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względow i chodzi na inne trybuny teraz?
Przypisywanie ludzi do sektorów względem ich stosunku do WSH to czystej wody debilizm. Wiec skończ ta idiotyczna propagande która ma wywrzec wrażenie że ludzie z młyna maja w dupie Wisle bo tam karnetu nie kupili. Nie kupili prawdopodobnie w wiekszosci bo albo kupili na inny sektor albo na Wisle nie chodzą już z wiadomych względów od dawna.
|
grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względów / przypisywanie ludzie do sektorów względem ich stosunku do WSH to debilizm czystej wody
1,2,3
jeszcze raz