Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19597
Stary 07.02.2019, 10:26
regan napisał(a):Wyświetl post
Ale czy ty czlowieku nie widzisz ze grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względow i chodzi na inne trybuny teraz?
Przypisywanie ludzi do sektorów względem ich stosunku do WSH to czystej wody debilizm. Wiec skończ ta idiotyczna propagande która ma wywrzec wrażenie że ludzie z młyna maja w dupie Wisle bo tam karnetu nie kupili. Nie kupili prawdopodobnie w wiekszosci bo albo kupili na inny sektor albo na Wisle nie chodzą już z wiadomych względów od dawna.
grono ludzi pojebalo sektor X z wiadomych względów / przypisywanie ludzie do sektorów względem ich stosunku do WSH to debilizm czystej wody

1,2,3
jeszcze raz
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując