Dzielenie kibiców na sektory w tym momencie i przypisywanie ich do pewnych ram wartości moralnych, poglądów itd. ze względu na to jaki sektor zajmują to jest szczerze powiedziawszy binarna impotencja intelektualna najniższych lotów
KOMINEK napisał(a):

|
Ok pogadali . Przypominam to jest temat o TS a nie o kibicowaniu. I niech tak zostanie
|
Skoro prezes sie wypowiada na ten temat to powinna byc mozliwosc wypowiedzi w tym temacie odnośnie słów jakich użył.