Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19593
Stary 07.02.2019, 10:10
Dzielenie kibiców na sektory w tym momencie i przypisywanie ich do pewnych ram wartości moralnych, poglądów itd. ze względu na to jaki sektor zajmują to jest szczerze powiedziawszy binarna impotencja intelektualna najniższych lotów

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ok pogadali . Przypominam to jest temat o TS a nie o kibicowaniu. I niech tak zostanie
Skoro prezes sie wypowiada na ten temat to powinna byc mozliwosc wypowiedzi w tym temacie odnośnie słów jakich użył.
Ostatnio edytowane przez regan : 07.02.2019 o godz. 10:12.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując