|
po 1. karnety na C zejdą jak FC poprzysyłają swoje zamówienia, pewnie w większości po wypłatach na 10
po 2. jak ktoś chce faktycznie skupić się tylko na oglądaniu meczu to nie kupuje na C bo tam gówno widać
po 3. strasznie mocno wywijający na ostatnich stronach użytkownik z datą rejestracji 12.2018 to żydowska prowokatorka
|