|
Nie obrażaj ludzi których faktycznie nie stać na karnet, a jakoś wsparli klub chociaż złotówką, inną jakąkolwiek pomocą.Założę się że jest dużo osób które po prostu wstydzą się poprosić o pomoc w uzyskaniu darmowego karnetu, tym bardziej że otrzymanie za darmo wejściówki nie jest formą finansowego wsparcia klubu.Czyny nie słowa, sam sobie wystawiasz świadectwo takim gadaniem.
Stać cię to kupuj karnet koledze którego nie stać, zaproponuj mu zakład który świadomie przegrasz lub zrób to w innej formie.
Słaba sprzedaż na C akurat nie dziwi, tak samo jak po sytuacji z zgodami, dezinformacji, część ludzi zmieniła sektor a potem wróciła, podobnie jest teraz, dopiero wczoraj UW coś tam skrobnęło, choć wątpię by to trafiło do szerszego grona zwykłych kibiców/młodych, co mają zajawkę na doping.
Nie wiem jaki interes w takim gadaniu mają tacy jak TY, nie ma w tym nic dobrego dla klubu, zupełne przeciwieństwo działań obecnych władz Wisły.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 08:37.
|