Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19580
Stary 06.02.2019, 21:49
UW napisał(a):
Panie, Panowie

Napiszemy rzecz dla nas oczywistą przez cały mijający okres, ale wymagającą oficjalnego ogłoszenia.

Ultra Wisła dalej, bez zmian, będzie się zajmować prowadzeniem dopingu, tworzeniem opraw i dbaniem o atmosferę podczas spotkań przy Reymonta. Braliśmy za to odpowiedzialność i brać będziemy, zwłaszcza w momencie takim jak ten.

Jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe. Nasze działania są ZAWSZE kierowane w pełni dobrem Wisły i zawsze to było, jest i będzie naszym priorytetem. Wierzymy, że razem, jako kibice Białej Gwiazdy pomożemy wyjść klubowi z zakrętu, jak również sobie wzajemnie – w powrocie do pełnej kibicowskiej chwały ABG. Będziemy ku temu dążyć niezależnie od tego ile czasu ma to zająć.

Teraz każdy z Was ma jedno zadanie – zakupić karnet. Wierzymy, że wspólnie z całym stadionem poniesiemy na wiosnę piłkarzy ku jak najlepszym wynikom.

PS Aktualnie jedynym podmiotem mogącym formalnie zająć się organizacją wyjazdów jest KLUB. Jesteśmy spokojni, że w tej kwestii też wszystko szybko się unormuje.

AVE WISŁA!

Ultra Wisła
Ostatnio edytowane przez South : 06.02.2019 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując