Wyświetl pojedynczy post
burki
Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19578
Stary 06.02.2019, 21:33
master17 napisał(a):Wyświetl post
burki stadiony nie są puste, bo jest niebezpiecznie, one są puste bo poziom jest do dupy. Na stadionach jest teraz bezpiecznie, a ludzie gdyby się bali nie przychodziliby nagle tłumami np. na derby. Dorabianie takiej ideologii na siłę. Poza tym mogę się mylić, ale chyba Bundesliga zarabia na siebie, a Barcelony, Manchestery itp. również są zadłużone. U nas brakuje ludzi, a raczej fachowców, którzy znaliby się na rzeczy. PZPN nie robi nic aby ten poziom zwiększyć, a co dopiero na niższych szczeblach. Nie wszędzie masz Bydgoszcz, że gonią właściciela.
tu PZPN nic nie pomoze.Na swiecie do pilki dokladaja tylko tam,gdzie ich ekstraklasy nie generuja zyskow.Na to sklada aie wiele czynnikow a pelne stadiony nie sa istotne dla tych lig z poziomu kasy lecz z uwagi na sponsoring,ktory nakreca prestiz ligi i buduje wysokosc kasy ligowej do podzialu zwlaszcza gdy przekazy tv ligi sa sprzedawane na calym swiecie,osiagajac niebotyczne wyniki finansowe.Budzet ligowy determinuje transfery i jakosc ligi.To jest samozarabiajaca maszyna.Premier league stanowi wyrazny dochod w budzecie panstwa z podatkow.Tam nikt nic nie doklada,jesli madrze sie rzadzi i walczy przy tym o najwyzsze cele w pilce swiatowej.Tylko tam kibole nie rzadza na stadionach czy w klubach.Tam rzadza kibice i wlasciciele.
Ostatnio edytowane przez burki : 06.02.2019 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując